درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخچه :

زیتون چی با هدف ایجاد بازار آنلاین بازاریابی زیتون و محصولات جانبی در دی ماه ۱۳۹۷ متولد گردید. تیم استارتاپی زیتون چی در اسفند همان سال در رویداد از دانایی تا دارایی پارک علم و فناوری استان گیلان شرکت نموده و جزو ایده های برگزیده انتخاب شد.درسال ۱۳۹۸ زیتون چی به عنوان هسته فناور در مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان رودبار پذیرش گردید. زیتون چی در سال ۱۴۰۰ موفق شد از هسته فناور به واحد فناور ارتقاء یافته و در پارک علم و فناوری استان گیلان پذیرش شود. درسال ۱۴۰۱ تیم زیتون چی شرکت ارزش آفرینان زیتون ایلیا را ثبت نمود.

 

بازاریابی محصولات تولیدکنندگان :

زیتون چی با طراحی و راه اندازی سایت و اپلیکیشن تخصصی برای بازاریابی زیتون و محصولات جانبی در فضای مجازی علاوه بر ایجاد سهولت در تبلیغات محصول برای تولیدکنندگان و فروشندگان زیتون ، برای خریداران نیز جستجو و یافتن محصول مورد نظرشان را آسان نموده است.
ضمناً زیتون چی با رایگان نمودن درج آگهی در سایت خود، هزینه تبلیغات در فضای مجازی را برای تولیدکنندگان و فروشندگان به صفر رسانده است و این عزیزان می توانند تمرکز خود را بر روی تولید قرار دهند.
همچنین درگاه پرداخت اینترنتی نیز فراهم شده و فروشندگان و خریداران می توانند از این درگاه واسط برای معاملات غیرحضوری خود استفاده نمایند.

 

سیستم پرداخت امن :

زیتون چی با راه اندازی سیستم پرداخت امن خود علاوه بر ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی به فروشندگان زیتون و محصولات جانبی ، موجب آسودگی خیال خریداران شده تا آنها با کمال اطمینان نسبت به خرید اقدام نمایند.
روش کار بدین صورت است که پس مشخص شدن مبلغ نهایی معامله ، خریدار پول را به حساب زیتون چی واریز کرده و فروشنده محصول را پس از اطمینان از پرداخت وجه توسط خریدار ، ارسال می نماید. وقتی محصول به دست خریدار رسید و از لحاظ کمی و کیفی مطابقت داشت ، زیتون چی وجه معامله را پس از کسر کارمزد به حساب فروشنده واریز می نماید.

 

مشاوره گیاهپزشکی:

زیتون چی با بهره گیری از کارشناس حرفه ای زیتون تاکنون مشاوره های زیادی به درخواست کنندگان ارائه نموده که اغلب سوالات مربوط به آفات درخت زیتون بوده است.
همچنین زیتون چی در نظر دارد تا ان شاءالله در آینده نزدیک اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مرتبط در زمینه مدیریت کنترل آفات و باغداری نوین نماید.

 

مدیریت دانش :

زیتون چی برای افزایش کیفیت محصولات زیتون اقدام به انتشار مطالب آموزشی و خبری زیتون نموده تا فعالان این حوزه بتوانند با بهره گیری از این مطالب آموزشی دانش خود را بروز نموده و محصولات با کیفیت تری را روانه بازار نمایند.
انتشار مقالات تخصصی و ترویجی ، فیلم های آموزشی ، اخبار روز زیتون، اطلاع رسانی همایش ها و دوره های آموزشی حضوری یا آنلاین و سایر موارد مرتبط از جمله اقدامات زیتون چی برای مدیریت دانش صنعت زیتون است.

 

زیتون چی